نوشیدنی هایی که برای قلب شما مفید است-۱

۲۲ مرداد ۱۴۰۱ 0 سلامت
نوشیدنی هایی که برای قلب شما مفید است-۱
اگر قبلاً این کار را نکرده اید، ممکن است بخواهید علاوه بر آب، چند مایع سالم نیز امتحان کنید. قبل از اینکه شیر به یک نوشیدنی پرمصرف تبدیل شود، انسان ها برای رفع تشنگی خود به آب متکی بودند. امروزه نوشیدنی ها دارای قند، شیرین کننده های مصنوعی و کالری های غیر ضروری هستند. اگر به دنبال انتخاب های سالم و تغذیه ای هستید، ما لیست کاملی داریم!

نوشیدنی های مفید برای قلب:چای سبز

چای سبز به دلیل ارزش غذایی قرن ها نوشیدنی محبوب در کشورهای آسیایی بوده است. چای سبز حاوی آنتی اکسیدان است و برای بهبود عملکرد مغز و کاهش خطر ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی شناخته شده است. چربی سوزی را افزایش می دهد و سرعت متابولیسم را افزایش می دهد و در نتیجه به کاهش وزن کمک می کند.
نوشیدنی های مفید برای قلب

نوشیدنی های مفید برای قلب:آب چغندر

این سبزی دارای چندین فایده برای سلامتی است.آب چغندر یا چغندر به کاهش فشار خون و بهبود استقامت ورزش کمک می کند. نیترات موجود در آب چغندر ممکن است به بهبود قدرت عضلانی کمک کند و همچنین ممکن است پیشرفت زوال عقل را کند کند.
نوشیدنی های سالم برای قلب

نوشیدنی های مفید برای قلب:آب نارگیل

مایع شیرین شفاف موجود در نارگیل قند و کالری کمی دارد. این یک جایگزین عالی برای نوشیدنی های ورزشی است که حاوی طعم های مصنوعی و قند هستند. آب نارگیل حاوی الکترولیت هایی مانند پتاسیم، منیزیم و سدیم است که به شما کمک می کند استقامت و انرژی خود را حفظ کنید.
نوسیدنی های مفید برای قلب

نوشیدنی های مفید برای قلب:آب ذغال اخته 

آب زغال اخته حاوی مقدار زیادی ویتامین C است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. حاوی آنتی اکسیدان است. آب زغال اخته به سلامت قلب، تقویت ایمنی و محافظت در برابر بیماری های مختلف کمک می کند.
نوشیدنی های مقید برای قلب