شرایط و مقررات

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
شرایط و مقررات
مطالب مندرج در این صفحه که از این پس ( “شرایط و مقررات – Terms & Conditions” ) نامیده می شود، به منزله یک توافق نامه جهت استفاده از مطالب و محتوای سایت می باشد. این توافق نامه هرگونه استفاده، تعامل، یا ارجاع به محتوای این وب سایت را شامل می شود. وب سایت  در زمینه ارائه محتوای آموزشی، خبری، و سرگرمی در بستر وب فعالیت می نماید. هرگونه استفاده یا تعامل با وب سایت بیتان به منزله آگاهی و تایید موارد مندرج در این صفحه می باشد.

1. سلب مسئولیت محتوایی
مطالب ارائه شده در بیتان از منابع گوناگونی گردآوری و ترجمه می شوند. هدف ما در ارائه اطلاعات به روز، منحصر به فرد، دقیق و کاربردی به کاربران اینترنت می باشد. با این حال مجموعه بیتان مسئولیت هرگونه ایراد و خطا یا دقیق نبودن اطلاعات ارائه شده را از خود سلب می کند. مسئولیت کلیه تبعات ناشی از استفاده از مطالب سایت و یا تصمیم گیری بر اساس اطلاعات ارائه شده صرفا به عهده مخاطبین بوده و در موارد مهم و تخصصی توصیه می شود به جای استفاده از اطلاعات عمومی موجود در اینترنت، از مشورت تخصصی و دقیق استفاده نمایید.

2. سلب مسئولیت امنیتی
وب سایت بیتان توسط قوی ترین و امن ترین سرویس دهنده های بستر وب و کلاود پشتیبانی می شود و ضریب امنیتی بسیار بالایی دارد. مجموعه  بیتان همواره سعی می کند تا با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا سرعت، امنیت و تجربه کاربری مطلوب را برای کاربران خود فراهم کند. با این حال، بیتان مسئولیت کلیه تبعات ناشی از حملات سایبری توسط اشخاص ثالث و یا انطباق پذیری سایت با دستگاه های موبایل، تبلیت و رایانه کاربران را از خود سلب می کند. کاربران سایت  بیتان  شخصا موظف به تامین امنیت دستگاه های دیجیتال خود می باشد.

3. ممنوعیت استفاده
وب سایت بیتان تحت قوانین کشور ایران و منطبق با دستورالعمل ها و استانداردهای جهانی مدیریت و به روز رسانی می شود. با توجه به این که کاربران سایت بیتان نیز امکان تعامل و ارسال مطلب روی سایت را دارا می باشند، هرگونه استفاده از سایت بیتان به منظور استخراج داده، اسپمینگ، کسب درآمد جانبی، دوست یابی، کپی مطالب، بارگزاری فایل، استفاده از منابع آنلاین بیتان، استفاده از مطالب وب سایت بدون لینک به منبع و یا هر استفاده دیگری توسط کاربران و یا سایر وب سایت ها ممنوع بوده و مورد پیگرد مقتضی قرار خواهد گرفت.

4. رعایت حق نشر
وب سایت بیتان یک پورتال جامع اطلاع رسانی است و روزانه صدها مطلب مختلف در موضوعات مختلف در آن ارائه و به روز رسانی می شود. بیتان همواره از منابع معتبر و دانش تیم تولید محتوای خود جهت ارائه مطالب استفاده می کند

5. محتوای سایت های ثالث
محتوای موجود در وب سایت های ثالث بر عهده صاحبان وب سایت ها بوده و بیتان هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و مقصد لینک های خروجی سایت خود ندارد.

6. تبلیغات
بیتان هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب ارائه شده در تبلیغات سایر شرکت ها و نیز محتوای صفحات ورودی شرکت های همکار نداشته و هیچگونه رد یا تاییدی نسبت به کیفیت خدمات یا محصولات ارائه شده در محتواهای تبلیغاتی ندارد. تبلیغات صرفا جهت اطلاع رسانی و تسهیل فرایند ارتباط بین تامین کننده و مشتری انجام شده و این مسئولیت بازدیدکنندگان هر وب سایت است که نسبت به صحت و سقم اطلاعات، و قیمت و کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده کسب اطمینان کنند.

7. طراحی و بهینه سازی
کلیه اقدامات انجام شده در راستای طراحی فنی و گرافیکی، تجربه کاربری، و بهینه سازی سایت بیتان بر مبنای استانداردهای بین المللی وب و بر اساس خط مشی های موتور جستجوی گوگل انجام شده است. ما به داشتن و ساختن یک اینترنت امن و قانون مدار معتقد هستیم و در همین راستا اکیدا از انجام هرگونه بهینه سازی به روش های غیر اصولی مانند خرید ترافیک، دستکاری رنک و رتبه بندی، پاپ آپ، نصب بد افزار، و یا اسپمینگ خودداری می کنیم.

8. نظرات و پرسش ها
وب سایت بیتان روزانه صدها پست در قسمت نظرات کاربران، پرسش ها و یا ایمیل های ورودی دریافت می کند و تعهدی در قبال پاسخ گویی یا انتشار همه مطالب ندارد. به سوالات و نظرات تکراری، خارج از موضوع، و غیرقابل انتشار پاسخ داده نمی شود. کلیه پاسخ هایی که توسط کارشناسان هر رشته به کاربران داده می شود کاملا حالت پیشنهادی داشته و نباید به عنوان تشخیص، تجویز، یا رهنمودهای تخصصی و قانونی تلقی شوند و در صورت لزوم شخصی بایستی حتما از منابع تخصصی کمک بگیرد. این مسئولیت کاملا بر عهده مخاطبان است که قبل از هر نوع تصمیم گیری یا اقدامی از صحت و مفید بودن این اطلاعات برای خود اطمینان حاصل کرده و صرفا با مسئولیت خودشان به این پیشنهادات عمل کنند.

9. دسترسی و به روز رسانی
وب سایت بیتان به صورت تخصصی و حرفه ای مدیریت و به روز رسانی می شود. هدف ما این است که سایت همواره در دسترس عموم بوده و همواره به روز رسانی شود. با این حال، بیتان هیچگونه تعهدی در قبال در دسترس بودن و به روز رسانی سایت نداشته و حق دخل و تصرف در داده ها، حذف، ویرایش، و اضافه کردن صفحات وب، و یا از دسترس خارج کردن سایت بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد.

10. سایر شرایط و مقررات
وب سایت بیتان حق هر نوع دخل و تصرف و یا تغییر مفاد شرایط و مقررات را برای خود محفوظ داشته و می تواند بدون اطلاع قبلی و در هر زمان نسبت به تغییر یا حذف و اضافه مفاد این برگه اقدام نماید. در صورتی که هرگونه ابهام یا پرسشی در خصوص موضوعات این برگه دارید لطفا از طریق ایمیل info@bitan.ir با ما تماس بگیرید.