فواید آب آملا (انگور فرنگی هندی) برای کاهش وزن

۰۳ بهمن ۱۴۰۲ 0 آشپزی
فواید آب آملا (انگور فرنگی هندی)  برای کاهش وزن
 آب آملا (انگور فرنگی هندی)برای کاهش وزن پیشنهاد می‌شود.آب آملا (انگور فرنگی هندی)  دارای خواص متعددی است از جمله:سم زدایی، هضم، کنترل قند خون و  افزایش متابولیسم بدن.

 فواید آب آملا (انگور فرنگی هندی) :اثرات سم زدایی

کاهش وزن به یک روده سالم نیاز دارد. آملا حاوی فیبر بالایی است و برای دفع سموم از بدن پیشنهاد می شود. بنابراین، ممکن است به هضم و سلامت روده کمک کند، یبوست را کاهش دهد و به کاهش وزن کمک کند.

فواید آب آملا (انگور فرنگی هندی) : بهبود هضم

آب آملا (انگور فرنگی هندی) همچنین به هضم غذا کمک کند. فیبر غذایی بالا احتمالاً چیزی است که به مدفوع منظم و جذب بهتر مواد مغذی کمک می کند. برای تمیز کردن روده و در نتیجه مدیریت وزن پیشنهاد شده است.

فواید آب آملا (انگور فرنگی هندی): تنظیم قند خون

کنترل قند خون کلید کاهش وزن است. نوسانات قند خون می تواند باعث افزایش وزن یا حتی ابتلا به دیابت شود. آب آملا  (انگور فرنگی هندی)دارای  م یتواند قند خون را کنترل می کند. بنابراین، ممکن است به تعادل سطح قند در بدن کمک کند و به کاهش وزن کمک کند.

فواید آب آملا (انگور فرنگی هندی):افزایش متابولیسم و سطوح انرژی

موفقیت در کاهش وزن نیاز به متابولیسم بالا دارد. این فرایند به بدن اجازه می دهد کالری بیشتری بسوزاند و از چربی های ذخیره شده استفاده کند. آب آملا برای افزایش متابولیسم و افزایش سطح انرژی پیشنهاد شده است.  و در نتیجه انرژی لازم برای فعالیت بدنی منظم را خواهید داشت که به کاهش وزن کمک بیشتری می کند.

تهیه آب میوه تازه آملا

به راحتی می توانید آب آملا(انگور فرنگی هندی) تازه را در خانه درست کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:
  • میوه های تازه آملا را تمیز کرده و بشویید.
  • آنها را خشک کنید، دانه ها را بیرون بیاورید و به قطعات کوچک برش دهید.
  • قطعات را با هم مخلوط کنید تا به صورت خمیری صاف درآیند.
  • آب میوه را با استفاده از یک الک توری ریز از مخلوط خارج کنید.
  • آب میوه را در یک شیشه تمیز بریزید و به مدت یک هفته یا کمتر در یخچال نگهداری کنید.

دستور العمل های آب آملا برای کاهش وزن

آب آملا (انگور فرنگی هندی)خود را با افزودن چیزهای خوب دیگر بهتر کنید. در اینجا چند گزینه خوشمزه وجود دارد:
آملا(انگور فرنگی هندی)، زنجبیل و عسل: آب آمله تازه را با زنجبیل رنده شده و عسل ارگانیک مخلوط کنید. این سرشار از آنتی اکسیدان است و ایمنی را تقویت می کند.
آملا (انگور فرنگی هندی)با نعناع و خیار: برگ‌های نعناع تازه خرد شده و خیارهای مخلوط را به آب آملا اضافه کنید تا یک نوشیدنی سم‌زدایی با طراوت داشته باشید.
آملا(انگور فرنگی هندی)، هویج و چغندر: آب آملا تازه را با هویج و چغندر مخلوط کنید. این یک نوشیدنی خوشمزه و سرشار از مواد مغذی می سازد.
دوز و بهترین زمان مصرف آب آملا
برای بهترین نتیجه هر روز  یک لیوان آب آملا (انگور فرنگی هندی)تازه بنوشید. آن را صبح قبل از صبحانه یا حدود 30 دقیقه قبل از غذا مصرف کنید. همیشه قبل از گنجاندن آن در برنامه روزانه خود با پزشک خود مشورت کنید.