نوشیدنی هایی که برای قلب شما مفید است-۲

۲۲ مرداد ۱۴۰۱ 0 سلامت
نوشیدنی هایی که برای قلب شما مفید است-۲

آب میوه های مفید برای قلب:آب پرتقال

آب پرتقال سرشار از ویتامین C است و در برابر سرماخوردگی موثر است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. مصرف منظم  ان می تواند فواید سلامتی مختلفی مانند کاهش التهاب و کاهش خطر ابتلا به سنگ کلیه داشته باشد. از آنجایی که آب پرتقال کالری و قند بالایی دارد زیاد ان را مصرف نکنید.
نوشیدنی های مناسب برای قلب

آب میوه های مفید برای قلب:آب لیمو

لیمو در بسیاری از خانواده ها به دلیل فواید بی شمارش شناخته شده است. افراد ممکن است آب لیمو را بر اساس ترجیح خود گرم یا سرد مصرف کنند. این نوشیدنی با طراوت باعث افزایش سطح انرژی و متابولیسم می شود. همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها و فلاونوئیدها است که خطر بیماری های قلبی و بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد.
نوشیدنی های مفید برای قلب

آب میوه های مفید برای قلب:قهوه سیاه 

این نوشیدنی بدون کالری مورد علاقه بسیاری است. اگرچه این نوشیدنی ممکن است برای برخی تلخ باشد، اما فواید سلامتی بی‌شماری دارد. سرشار از ویتامین b2 و ویتامین b3 است و حاوی چندین ماده مغذی است. قهوه سیاه برای بهبود هوشیاری و بهبود عملکردها مفید شناخته شده است.
نوشیدنی های مفید برای قلب

آب میوه های مفید برای قلب:آب انار

آب انار منبع عالی آنتی اکسیدان ها و ویتامین C است. این میوه  به پیشگیری از بیماری ها و تقویت سیستم گوارش کمک می کند. افزودن آب انار به رژیم غذایی روزانه می تواند بسیار موثر و سالم باشد.
آب انار برای سلامت قلب

آب میوه های مفید برای قلب:آب کرفس 

 یکی دیگر از نوشیدنی های غنی از مواد مغذی آب کرفس است. سرشار از آنتی اکسیدان است و حاوی مواد مغذی مانند روی، مس، فولات، بیوتین و بسیاری دیگر است. آب کرفس همچنین قند کمی دارد و جایگزینی سالم برای نوشیدنی های شیرین است.
آب کرفس برای سلامت قلب