نکته های فنگ شویی اتاق نشیمن-2

۱۴ مرداد ۱۴۰۱ 0 دنیای مد
نکته های فنگ شویی اتاق نشیمن-2

فنگ شویی اتاق نشمین:تعادل نورپردازی 

روشن کردن فضای داخلی نیاز به تعادل دارد. تعجب خواهید کرد که یک اتاق کم نور چقدر می تواند روحیه شما را کاهش دهد. از سوی دیگر، اگر اتاقی بیش از حد روشن باشد، می تواند آزاردهنده باشد. به این دلایل، متخصصان می گویند نورپردازی را لایه بندی کنید. بهترین راه حل این است که انواع مختلف چراغ ها، مانند لامپ های رومیزی کم برای روشنایی حالت دهنده ، همراه با چراغ های سقفی توکار برای روشنایی کلی داشته باشید. و در صورت امکان، وسایل روشنایی را روی کلیدهای کم نور قرار دهید.


فنگ شویی اتاق نشمین:از گیاهان به عنوان دکور استفاده کنید

متخصصان می گویند: «گیاهان باعث رشد و نشاط می شوند، و بسیار شفابخش هستند. به عبارت دیگر در یک اتاق جان می‌دهند. متخصصان گیاهانی با برگ‌های گرد را توصیه می‌کنند مانند پوتوس طلایی و گیاهان خوش شانس بامبو فکر کنید. اما متخصصان معتقدند از کاکتوس ها دوری کنید. آنها می‌گویند: «گیاهان نرم و سرسبز با برگ‌های پر را به جای هر چیزی تیز یا نوک تیز انتخاب کنید.»

فنگ شویی اتاق نشمین:چیدمان آیینه و قاب عکسها

هنگام آویزان کردن آینه ها و آثار هنری روی دیوار، چند دستورالعمل وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. یک قانون خوب  برای چیدمان آینه و قاب عکسها این است که آنها را یک اینچ بالاتر از حد معمول آویزان کنید. این کار نوعی ورزش برای چشم به حساب می آید.

فنگ شویی اتاق نشمین:پنجره های تمییز

اعتقاد بر این است که پنجره های تمیز به شانس و موفقیت بیشتر در زندگی حرفه ای شما کمک می کند.متخصصان می گویند: «به طور استعاری، اگر پنجره‌های شما کثیف باشد، گفته می‌شود که دیدگاه شما نسبت به زندگی مبهم است یا نمی‌توانید فرصت‌هایی را که شما را احاطه کرده‌اند ببینید.

فنگ شویی اتاق نشمین:شلوغی را به حداقل برسانید

وقت خود را صرف پاکسازی درهم و برهمی که فضای شما را گرفته است، صرف کنید. چو می‌گوید: «شاید در نحوه اتصال خود به دنیا و دیگران موانعی وجود داشته باشد و این در فنگ شویی منعکس شده باشد. آرام باشید، سعی کنید اتاق نشیمنی ساده و در عین حال شیک داشته باشید.