راههای افزایش بازدید یوتوب

۲۲ مهر ۱۴۰۱ 0 عمومی
راههای افزایش بازدید یوتوب
اولین قدمی که باید برای افزایش بازدیدهای خود در یوتیوب بردارید، داشتن یک معرفی قوی است. معرفی شما چیزی است که ویدیوی شما را می سازد یا می شکند، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که جذاب است و توجه بیننده را به خود جلب می کند. یک راه خوب برای انجام این کار این است که با یک معرفی مختصر و دقیق است تا بیننده خسته نشود و کلیک نکند.

راههای افزایش بازدید یوتوب:الگوریتم 

الگوریتم یوتیوب فاکتورهای زیادی دارد، اما یکی از اصلی‌ترین مواردی که به آن نگاه می‌کند این است که چه مدت ویدیوی شما را تماشا می‌کند. هر چه کسی ویدیوی شما را بیشتر تماشا کند، یوتیوب بیشتر آن را تبلیغ می کند. به همین دلیل مهم است که یک معرفی قوی داشته باشید که مردم را وادار به ادامه تماشا کند. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که ویدیوی شما با کیفیت و آموزنده است تا مردم خسته نشوند و دیگر تماشا نکنند.

راههای افزایش بازدید یوتوب:بهینه سازی تصویر کوچک شما

تصویر کوچک شما یکی از اولین چیزهایی است که بینندگان بالقوه وقتی با ویدیوی شما روبرو می شوند می بینند.یک راه خوب برای انجام این کار استفاده از رنگ های روشن و یک تصویر جالب است که توجه بیننده را به خود جلب کند. همچنین می‌خواهید متنی را روی تصویر کوچک خود بگنجانید تا مردم قبل از اینکه روی آن کلیک کنند بدانند ویدیوی شما درباره چیست.


راههای افزایش بازدید یوتوب:استفاده از عنوان مناسب

عنوان شما عامل مهم دیگری است که تعیین می کند افراد روی ویدیوی شما کلیک کنند یا خیر. یک عنوان خوب باید مختصر و دقیق باشد و شامل کلمات کلیدی باشد که افراد احتمالاً آن‌ها را جستجو می‌کنند. شما همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که عنوان شما چشم‌نواز است و باعث می‌شود افراد بخواهند درباره آنچه شما ارائه می‌دهید بیشتر بیاموزند.

راههای افزایش بازدید یوتوب:خلاقیت

یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش بازدید از ویدیوی YouTube خود، خلاقیت در آن است. مردم بیشتر احتمال دارد ویدیویی را تماشا کنند که منحصر به فرد و متفاوت از هر چیز دیگری است. اگر بتوانید راهی برای متمایز شدن از جمعیت بیابید، به احتمال زیاد مردم را وادار به تماشای ویدیوی شما خواهید کرد.

راههای افزایش بازدید یوتوب:ثبات 

یکی دیگر از عوامل مهم در افزایش دیدگاه شما، ثبات است. باید مطمئن شوید که به طور مرتب ویدیوهای جدید را آپلود می کنید تا کاربران دلیلی برای بازگشت دوباره داشته باشند. اگر هر چند وقت یکبار آپلود کنید، مردم شما را فراموش می کنند و به کانال های دیگر می روند.

راههای افزایش بازدید یوتوب:فراخوانی برای اقدام

در پایان ویدیوی خود، می‌خواهید یک فراخوان برای اقدام اضافه کنید و از بازدیدکنندگان خود بگویید در مرحله بعد چه کاری باید انجام دهند. این می تواند چیزی مانند اشتراک در کانال شما، تماشای ویدیوی دیگری یا دنبال کردن شما در رسانه های اجتماعی باشد. دعوت به اقدام یک راه عالی برای افزایش تعامل و ترغیب مردم به برداشتن گام بعدی است.

راههای افزایش بازدید یوتوب:حاشیه نویسی ها

حاشیه نویسی یک راه عالی برای اضافه کردن اطلاعات بیشتر به ویدیوهای خود بدون طولانی کردن یا خسته کننده کردن آنها است. می‌توانید از حاشیه‌نویسی‌ها برای پیوند دادن به ویدیوها یا وب‌سایت‌های دیگر استفاده کنید یا حتی فقط اطلاعات بیشتری درباره آنچه در ویدیو صحبت می‌کنید ارائه دهید. حاشیه نویسی یک راه عالی برای درگیر نگه داشتن افراد و ارائه ارزش بیشتر است.

راههای افزایش بازدید یوتوب:صفحه های پایانی 

صفحه‌های پایانی راهی عالی برای تبلیغ سایر ویدیوها، وب‌سایت یا کانال‌های رسانه‌های اجتماعی در انتهای ویدیوی شما هستند. آنها یک راه عالی برای افزایش تعامل و ترغیب مردم به بررسی محتوای دیگر شما هستند.

راههای افزایش بازدید یوتوب:زیرنویس‌ها

رونویسی‌ها و زیرنویس‌ها راهی عالی برای دسترسی بیشتر به ویدیوهای شما برای مخاطبان گسترده‌تر هستند. آنها همچنین با ارائه کلمات کلیدی اضافی برای افراد برای یافتن ویدیوی شما به سئو کمک می کنند. رونویسی‌ها و زیرنویس‌ها راهی عالی برای افزایش تعامل و ترغیب افراد بیشتری به تماشای ویدیوی شما هستند.

راههای افزایش بازدید یوتوب:تگ ها

تگ ها یکی از مهم ترین عوامل در نمایش ویدیوی شما در نتایج جستجو هستند. شما می خواهید مطمئن شوید که از کلمات کلیدی مرتبط و محبوب استفاده می کنید تا کاربران بتوانند ویدیوی شما را پیدا کنند. تگها راهی عالی برای افزایش تعامل و ترغیب افراد بیشتری به تماشای ویدیوی شما هستند.

راههای افزایش بازدید یوتوب:بهینه سازی سئو برای موتورهای جستجو

سئو یک راه عالی برای افزایش دید ویدیوی شما و ترغیب افراد بیشتری به تماشای آن است.سئو یک راه عالی برای افزایش تعامل و ترغیب افراد بیشتری به تماشای ویدیوی شما است.

راههای افزایش بازدید یوتوب:اشتراک گذاری ویدیو

هنگامی که ویدیوی خود را ایجاد کردید، باید آن را با جهان به اشتراک بگذارید! ویدئوی خود را در رسانه های اجتماعی، در انجمن ها، در وبلاگ ها و هر جای دیگری که فکرش را بکنید به اشتراک بگذارید. هرچه مکان‌های بیشتری افراد بتوانند ویدیوی شما را ببینند، احتمال تماشای آن بیشتر می‌شود.

راههای افزایش بازدید یوتوب:طول ویدیو

همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که طول ویدیوی شما مناسب است. مردم دامنه توجه کوتاهی دارند، بنابراین می‌خواهید مطمئن شوید که ویدیوی شما کمتر از 10 دقیقه است. اگر ویدیوی شما خیلی طولانی باشد، افراد علاقه خود را از دست می دهند و دیگر تماشا نمی کنند. همچنین نمی‌خواهید ویدیوی شما خیلی کوتاه باشد، در غیر این صورت مردم فکر نمی‌کنند ارزش وقت گذاشتن را دارد.

راههای افزایش بازدید یوتوب:شرح 

توضیحات شما عامل مهم دیگری در ترغیب مردم به تماشای ویدیوی شما است. شما می خواهید مطمئن شوید که توضیحات شما واضح، مختصر و شامل کلمات کلیدی مرتبط است. همچنین می‌خواهید یک فراخوان برای اقدام در نظر بگیرید که به مردم بگویید در آینده چه کاری باید انجام دهند. این می تواند چیزی مانند اشتراک در کانال شما، تماشای ویدیوی دیگری یا بررسی وب سایت شما باشد.